Kolejne polowanie zbiorowe dnia 23 listopada 2013 r. prowadził kol. Marcin Maślanka. Na polowanie stawiło się 19 myśliwych, naganka z dwoma kandydatami łowieckimi i dwa psy. Pogoda była pochmurna i szybko zapadał zmrok. 





Nasi kandydaci: Mariusz Kuba i Marek Ściera 
Naganka Po rozlosowaniu stanowisk ruszyliśmy w knieję. Była dla nas łaskawa. Zwierzyna była i strzały padały gęsto. W przerwie polowania zjedliśmy pyszny gulasz z dzika przygotowany przez kol. Jacka Orlikowskiego. 
Kol. Waldek Ciosek z łajką "Bukiet" 
Kol. Darek Harasimowicz Kol. Jacek Orlikowski - nasz kolega i kucharz 



Na pokocie leżało pięć dzików i jeden lis. Nasz młody kolega Wojtek Trzaska na swoim pierwszym polowaniu zbiorowym strzelił dubleta ... dzików. Pomazano go za to solidnie farbą. Gratulujemy. 


Kol. Wojciech Trzaska Prowadzący polowanie kol. Marcin Maślanka ogłosił Króla Polowania. Został nim kol. Wojciech Trzaska, Wicekrólem Polowania kol. Zbigniew Terlik. Dziki pozyskali ponadto: kol. Marcin Maślanka i kol. Piore Szymborski, a lisa kol. Andrzej Piecek. 

Król Polowamia - kol. Wojciech Trzaska 

Wicekról Polowania - kol. Zbigniew Terlik 
Strzelcy dzików 

Kolejne udane polowanie zbiorowe w tym sezonie. Jak dotąd nie było pustego pokotu. Koledze Wojtkowi gratulujemy jeszcze raz. Darz Bór !!!
|